گروه نرم افزاری ماندگار
مجموعه ماندگار از سال 84 فعالیت خود را در زمینه نرم افزار به صورت غیر رسمی آغاز کرد. پس گذشت چند سال و کسب تجارب ارزشمند، با توجه به آغاز رشد روز افزون کاربرد اینترنت در کشور ،به طور تخصصی فعالیت خود را در سال 90 در زمنیه وب و موبایل متمرکز کرد.
دیدگاه بلندمدت در تحقیق، توسعه، تولیدو عرضه پشتیبانی از جمله نگرش راهبردی ما در کار است،نگرشی که برای گروه ماندکار تخصص و برای مشتریان آن رضایت را به همراه داشته است.

فعالیت های گروه نرم افزاری ماندگار در یک نگاه :

 • طراحی وب سایت

  10 سال تجربه ما به همراه تیم مجرب، حرفه ای، باذوق، خلاق و پر تلاش به شما این اطمینان را می دهد که سایتی که به ما سفارش می دهید، بهتر از آن چیزی خواهد شد که خودتان می خواستید.

 • بهینه سازی وب سایت (SEO)

  پس از طراحی وب سایت بهینه سازی و سئو ( SEO ) سایت شما اولین مطلبی است که باید مورد توجه قرار دهید؛ چرا که با طراحی سایت، شما تنها نیمی از مسیر را طی کرده اید. معمولا هدف از طراحی سایت معرفی خدمات و محصولات شماست، اما این هدف بدون بهینه سازی وب سایت ( SEO ) شما به حقیقت نمی پیوندد و تمامی هزینه های طراحی سایت شما به هدر می رود؛ چراکه محصول شما دارای رقیبانی است که در هر لحظه برای بدست آوردن جایگاهی در صفحات اول با هم در کشمکش و رقابت هستند.

 • طراحی و تولید نرم افزارهای موبایلی

  با پیشرفت دنیای تکنولوژی و افزایش روز افزون تعداد کاربران موبایل ها و ابزار های هوشمند و در کنار آن، افزایش تقاضا برای نرم افزار های جدید و کاربردی از طرف کاربران این ابزار های نوین، ارتباطات و کیفیت زندگی و همچنین استراتژی های بازاریابی مبتنی بر موبایل با سرعت باور نکردنی در حال پیشرفت و تغییر است.

 • سامانه ارسال پیامک

  سامانه ارسال پیام (پیامک ) ماندگار با بهره گیری از نسخه تحت وب و اندروید توانسته است رضایت مشتریان خود را بخوبی کسب کند. با توجه به پویا بودن نیاز های مشتریان در این حوزه ، سامانه ارسال پیام ماندگار به بروز رسانی های متعدد تلاش می کند که همگام با رشد نیاز ها، تکنولوژی ها و ... رشد کند و به بهترین نحو خدمت رسانی کند.

طراحی وب سایت بهینه سازی وبی سایت(SEO)
طراحی و تولید نرم افزاری اندرویدی پنل ارسال پیامک