تعرفه بیهنه سازی سایت(SEO) گروه نرم افزاری ماندگار

تعرفه بیهنه سازی سایت(SEO) گروه نرم افزاری ماندگار
این قیمت ها، قیمت های پایه می باشند. در صورتی که نیاز به امکانات جانبی بیشتری داشته باشید هزینه آن ها جداگانه محاسبه می شود.

5،000،000 ریال

شروع قیمت بیهنه سازی سایت(SEO) از 5،000،000 ریال می باشد. برای استعلام قیمت دقیق با ما تماس بگیرید
در یک بررسی کلی قیمت پایه سئو ( SEO ) می تواند از 500 هزار تومان تا 20 میلیون تومان متغیر باشد. برای استعلام هزینه بهینه سازی وب سایت خود با ما تماس بگیرید. ما متناسب با نیاز و هزینه ای که در نظر دارید ، وب سایت شما را بهینه سازی می کنیم.
صفحه اول گوگل
کد نویسی صحیح و ساختار مناسب و رعایت نکات سئو
تولید محتوای مورد پسند بازدید کنندگان
افزایش بازدید سایت
افزایش محبوبیت در شیکه های اجتماعی
افزایش نرخ تبدیل بازدیدکننده به مشتری

چرا پس از طراحی سایت ، نیاز به سئو و بهینه سازی سایت است؟ پس از طراحی وب سایت بهینه سازی و سئو ( SEO ) سایت شما اولین مطلبی است که باید مورد توجه قرار دهید؛ چرا که با طراحی سایت، شما تنها نیمی از مسیر را طی کرده اید


 سئو ( SEO ) چیست ؟

سئو یا seo ( مخفف عبارت search engine optimization ) ، مجموعه ای از روش های استراتژیک برای بهبود جایگاه سایت برای موتورهای جستجو و در نتیجه رسیدن به رتبه بهتر در آنها می باشد.چرا که در اکثر موارد کاربران اطمینان بیشتری به سایت هایی دارند که در رتبه های اول گوگل هستند. سئو ( SEO ) یک دانش و تخصص است. خریدن لینک ها و تبلیغات adwords برای فریب دادن موتورهای جستجو ، سئو ( SEO ) نیست. این موارد گرچه همگی برای حضور در صفحات اول جستجو مورد نیاز هستند ، اما در مبحث سئو ( SEO ) جایی ندارند بلکه در مبحث دیگری به نام بازاریابی موتورهای جستجو ( SEM ) مطرح می شوند و استفاده نادرست از آنها باعث اعمال امتیاز منفی در جایگاه وب سایت در موتورهای جستجوگر می شود.

 چرا پس از طراحی سایت ، نیاز به سئو و بهینه سازی سایت است؟

پس از طراحی وب سایت بهینه سازی و سئو ( SEO ) سایت شما اولین مطلبی است که باید مورد توجه قرار دهید؛ چرا که با طراحی سایت، شما تنها نیمی از مسیر را طی کرده اید. معمولا هدف از طراحی سایت معرفی خدمات و محصولات شماست، اما این هدف بدون بهینه سازی وب سایت ( SEO ) شما به حقیقت نمی پیوندد و تمامی هزینه های طراحی سایت شما به هدر می رود؛ چراکه محصول شما دارای رقیبانی است که در هر لحظه برای بدست آوردن جایگاهی در صفحات اول با هم در کشمکش و رقابت هستند.
این سایتها همگی برای موتورهای جستجوگر اینترنتی بهینه سازی ( SEO ) شده اند و با رعایت استانداردهای بهینه سازی سایت (سئو ) و گذشتن از فیلترهای بسیار و رعایت تمامی اصول سئو( SEO ) ، موتورهای جستجوگر به آنها اعتماد کرده و در رتبه بندی های خود این گونه سایت ها را در رتبه های اول نتایج جستجو قرار میدهند و به کاربران خود معرفی می کنند ، جالب است بدانید که این گونه سایت ها همگی در بازار کار خود و زمینه فعالیتشان دارای اعتبار و مشتریان بسیاری هستند و به یک برند اینترنتی بزرگ تبدیل شده و دارای درآمد بسیاری زیادی نسبت به رقبای خود هستند. خبر خوب برای شما این است که شما هم می توانید با ارتقا رتبه سایتتان در رتبه های اول نتایج جستجو قرار گرفته و کسانی که در جستجوی محصول یا خدماتتان در اینترنت می باشند، شما را بیابند و مشتریان زیادی را جذب وب سایت خود نمایید. مدیران وب سایت ، در صورتی که کلمات کلیدی مد نظرشان کم رقابت باشند و در حد معمولی با مطالعه و تلاش قادر به سئو ( SEO ) و بهینه سازی سایت خود هستند ، اما برای رتبه های بهتر و کلمات و عبارات رقابتی شما قطعا نیاز به یک متخصص سئو ( SEO ) دارید، چرا که کوچکترین اشتباهی می تواند شما را از نتیجه جستجوهای گوگل حذف کند.

 طراحی بر اساس فاکتورهای سئو

اولین فاکتور تاثیرگذار در مبحث سئو ( SEO ) ، برنامه نویسی درست و بهینه می باشد؛ چراکه یک موتور جستجوگر کدهای HTML و Javascript و Css را می بیند. دقت کنید که یکی از اصولی که باعث می شود برخی فریم ورک ها و سیستم های مدیریت محتوا و تکنولوژی های برنامه نویسی از نظر سئو ( SEO ) قویتر به نظر برسند و برخی دیگر ضعیف تر، همین تفاوت در تکنولوژی به کار رفته در برنامه نویسی آنها و رعایت استانداردهای درست و اعمال تنظیمات و زیر ساخت های سئو ( SEO ) در سیستم ها و برنامه نویسی آنهاست.
برچسب ها

بهینه سازی سایت

صفحه اول گوگل

SEO

سئو

سئو سایت

افزایش بازدید

افزایش رنک سایت

پیش گرفتن ار رقبا

افزایش بازدید در شبکه های اجتماعی

سئو چیست

سئو و بهینه سازی

خدمات سئو

سئو در گوگل

SEO چیست

بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو

بهینه سازی سایت چیست

بهینه سازی سایت برای گوگل

بهینه سازی سایت با سئو

بهینه سازی تخصصی سایت

خدمات سئو و بهینه سازی سایت

تکنیک های بهینه سازی سایت

سفارش بهینه سازی سایت

سفارش SEO